360 TV

Televizyon, 2002 senesi Haziran ayında SKY Türk adı ile kuruldu. Çukurova Holding içerisinde faaliyet gösteriyordu. Televizyonun bu tarihlerdeki logosu ekranın sağ tarafı altında yer buluyordu. 2003 Ocak ayına kadar test yayını sürdürdü. Bu tarih sonrası hem test yayınından normal yayına başladı hem de logoyu sağ üst tarafa getirdi. Haber kanalı olarak ülke sınırlarında ilk beşte kendine yer buluyordu. İngiliz menşeli bir kanal olması sebebi ile dava açılmış ve kanal 2012 senesinde SKYTürk360 adı ile yayın hayatına devam etti. TMSF kurumunun Çukurova Gurubuna el koymasının ardından kanal da satışa tabi tutuldu. Aralık 2013 senesinde 360 adı ile Türk Medya Yayın Grubu içerisinde yayın yaşamını devam ettirdi. Ayrıca hem logosu hem de yayın yeri değiştirildi. İnternet üstünden de 360TV canlı TV olarak yayın imkânı da ziyaretçilere sunulmaktadır. Kanalın resmi sitesi üzerinden 360TV yayın akışını takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden HD kalitede  360TV canlı izleme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Her Ses ve Her Renk Hayatın Tamamı

“Her Ses ve Her Renk, Hayatın Tamamı” sloganı ile ekranda boy göstermeye devam ediyor. İnsan merkezli bir yayın politikası işleyen kanal, insana ve yaşamına dokunacak özgün yapıtlara imza atma hedefi ile yayın idealinde bulunuyor. Sohbet içerikli yarışma programları tertip ediyor. Hem yerli hem de yabancı filmleri izleyicinin beğenisine sunuyor. Her türden belgesel içerikli çekimleri ekrana getirerek belgesel tutkunlarını da ekrana kilitliyor. Yerli diziler ile hem değişen hem de gelişen Anadolu üstündeki programlar ile ekranda yer buluyor. Tarihin en keyif veren anlatımlarının boy gösterdiği bir kanal olarak ülke gündemine oturuyor. Hem anne ve babalara rehber özelliğindeki programlar hem de sağlık ve sıhhat içeren yapıtlar ile merak uyandıran mevzulara açıklık getiriyor. Hayatın içerisindeki tüm renk ve dokuların yer bulduğu bir ekran haline dönüşüyor.

Ekranda, Ekonomi Programları, Yaşam Programları, Açelya ile Gülümse Hayata, Ana Kuzusu, Arka Sıradakiler, Baba Candır, Ben Anneyim, Çocuklar Duymasın, Elde Var Hayat, Gezmek Olsun, Lezzet Düşkünü, Mazi Kalbimde Yaradır, Tüm Yaşam Programları, Spor Programları, Telegol ve Haber Programları yer bulur. Sitemiz üzerinden 360TV canlı TV izleme imkanınız bulunmaktadır.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle