A Spor

A spor, Çalık Holding denetiminde 18 Temmuz 2014 yılında kurulmuştur. Sahibi ise Turkuvaz Medya’dır. En başarılı spor kanallarının biri olarak tanınan A spor canlı TV Türkiye Kupası, Serie A ve Primeira Liga Maçlarını ve Süper Lig maçlarının özetlerini yayınlamaktadır. Türkiye genelinde 5. şifresiz televizyon kanalı olarak yayın yapmaktadır. Spor haberleri, Spor yorumları, maç özetleri gibi programlara yer vermektedir. Türkiye genelinde HD yayın yapan ilk spor kanalı olmuştur. Aynı zamanda radyo kanalı da mevcuttur ve eş doğrultuda yayın yapmaklardır. Bir ATV uzantısı olarak yayın hayatına devam etmektedir. A Spor yayın akışında pek çok programa yer vermektedir. A Spor Canlı Tv izlemek için, canlı olarak yayın yaptığı şu programlara bakabilirsiniz:

  • 90’a
  • Artı Futbol
  • Avrupa Futbolu
  • Takım Oyunu
  • Futbol’A.

A spor canlı TV de yayınlanan, sunuculuğunu Erdoğan Aktaş’ın yaptığı 90’a programı, Haşmet Babaoğlu ve Hıncal Uluç eşliğinde, genellikle maç sonraları olarak futbol yorumları yapmaktadır. Alanında uzman olmuş isimlerin futbol maçlarının analizi ve yorumlamaları mevcuttur. Yer yer Erdoğan Aktaş ve Hıncal Uluç’un çekişmeleri ekrana yansımaktadır.  Futbol bilgisi tartışmasız olan Hıncal Uluç sayesinde program daha dikkat çekici ve etkileyici olmaktadır. Canlı olarak yayınlanan programlar sporseverleri ekran başına kilitlemektedir.

Artı Futbol programı, sunuculuğunu Fatih Kuşçu yapmaktadır. Turgay Demir, Levent Tüzemen, Gürcan Bilgiç ve Hakan Kulakoğlu’nun yorumlarını yapmakta bulunduğu program sporsever kitle tarafından oldukça severek takip edilmektedir. Sporseverleri ekran başına kilitlemekte ve

Avrupa Futbolu Programı, daha çok haber niteliği taşıyan bir spor programıdır. Spor haberleri ve maç yorumlarının yapıldığı program Uğur Karakullukçu, Erkut Öztürk gibi başarılı yorumculara ev sahipliği yapıyor. Seviyeli ve dikkatli tartışmalar bilgilendirici nitelik taşımaktadır.

Takım Oyunu programı, Sunuculuğunu Serkan Korkmaz’ın yaptığı programın yorumcuları arasında Erman Toroğlu gibi önemli isimlere yer vermektedir. İzlenme oranı oldukça yüksek olan bu program, programın olduğu günler diğer kanalları geride bırakmaktadır. Yer yer çıkan tartışmalar ve eşsiz futbol bilginlerinin toplandığı program herkesin ilgi odağı haline gelmiştir.

Futbol’A programı, sunuculuğunu Cüneyt Şen’in yaptığı program, spor haberleri yorumları ve zaman zaman maç yorumları paylaşmaktadır. Kaliteli yorumcu kadrosu sayesinde son derece yüksek izlenme oranlarına sahiptir.

A Spor Kanalı Kime Aittir ? 

A Spor kanalı Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı 2014 yılında Türksat 4a ile yayın hayatına başlamış olan spor kanalıdır.

A Spor Kanalının İçeriği Nedir ?

ASPOR Kanalında Spor ile Alakalı bütün programlara ulaşabilirsiniz .

A Spor Canli izle Programları Nelerdir? : 90’aArtı FutbolAvrupa Futbolu2’ye 1Takım OyunuMüzikaMaç HikayeleriTeknosporSpor EkonomisiSportmenSağlık OlsunSportreTaraftarFutbol VizyonSpor YapıyoruzFutbol’ASpor MedyasıMuhabir Masası  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle