A2 TV

A2 TV, Turkuvaz Medya Gurubu içerisinde bulunan bir televizyon olarak yayın yapıyor. A2 TV yayın akışına göz gezdirildiğinde daha çok geçmiş yıllarda yayınlanmış dizilerin tekrardan yayınlandığı bir kanal olduğu göze çarpıyor. A2 TV canlı tv izleyicilerini geçmiş yıllara götüren bu kanal bünyesinde birçok efsane diziyi barındırıyor.

Efsanelerin Yeniden İzlenmesi

A2 Televizyon Kanalı, ATV ekranlarında yer alan ve izlenme rekorları kıran eski dizilerin hayat bularak yeniden izlenmesi imkânı ile yayın akışı düzenleniyor. Ekranların sevilen dizilerinin yeniden hayat bulduğu bir kanal olarak ortaya çıkan A2 TV canlı, bazen eğlence bazen duygusal bir yaklaşım ve anlatım ile ekranlarda boy gösteren dizilerin yeniden seyredilmesi kanal ile başlıyor.

Televizyon tarihinde iz bırakan dizilerin yayınlandığı bir kanal olan ATV ekranlarından sonra aynı diziler yeniden vücut buluyor. Ezel dizisinden Elveda Rumeli’ye, Sıla Dizisinden Aliye dizisine değin birçok diziyi yeniden izlemek imkânı sunuyor. Asmalı Konak’tan Avrupa Yakası’na, Selena’dan Adanalıya değin seyretme rekorları kıran diziler yeniden ekranla buluşuyor. Efsane olmuş dizilerin yanında Ziraat Türkiye Kupası maçlarının naklen yayını da kanalda yer bulan yayınlar arasında bulunuyor. Bir taraftan dizilerdeki efsaneleşen sevdaların yeniden soluk bulması, diğer yandan Ziraat Türkiye Kupası gibi revaçta olan bir canlı yayın seyredilmesi imkânı ile seyirciye güzel dakikalar yaşama imkânı veriyor.

Hatıraları Canlandırıyor

Ekranda Pazartesi günleri saat beşte Selena Dizisi ile bir zamanların efsane dizisi Adanalı saat yedi de ekranda oluyor. Ardından bir başka efsane olan Elveda Rumeli dizisi saat sekiz buçukta ekrana geliyor. Bir başka klasik olan dizi Ezel, saat on da ekranda seyretmek için oynuyor. Ziraat Türkiye Kupası maçlarının yoğunluğunun olduğu günlerde hem illerin takımlarını hem de gönülde bulunan takımların izlenme imkânı ile izleyenlere seyir zevki sunuyor.

Ekranda yer alan efsane diziler arasında; Kertenkele, Tövbeler Tövbesi, Büyük Yalan, Kızım Nerede, Aşk Oyunu, Canım Ailem ve Melekler Adası yayında oluyor. Beyaz Gelincik adlı dizinin de yer aldığı A2 TV ekranlarında dizi keyfi yeniden şekilleniyor. A2 TV canlı TV izlemek isteyenler için bu kanal sitemizde ücretsiz olarak siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi

Şirket Bilgileri: Turkuvaz Yeni Asır Televizyon Prodüksiyon A.Ş.
Ünvanı: Turkuvaz Yeni Asır Televizyon Prodüksiyon A.Ş.
Yayın ortamı: Uydu ortamı, Kablo ortamı

Uydu: Türksat
Frekans: 11999
Sembol Oranı: 11666
Polarizasyon: Vertical (Dikey)
FEC: 3/4
Modulasyon: DVBS2-8PSK

Digiturk: 35. Kanal
DSmart: 277. Kanal
Tivubu: 59. Kanal
Kablo TV: 37. Kanal
Turkcell TV: 29. Kanal

Yazışma adresi: Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul
İnternet adresi: www.atv.com.tr
e-posta adresi: iletisim@a2tv.com.tr

Sorumlu Müdürler

Adı-soyadı: Şefik Çalık
Posta adresi: Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul
e-posta adresi: iletisim@a2tv.com.tr

İzleyici Temsilcisi

Adı-soyadı: Dilaver Kıvrak
Posta adresi: Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul
e-posta adresi: izleyicitemsilcisi@a2tv.com.tr  • Yorumlar