ATV

ATV, Turkuvaz Medya Gurubu içerisinde bulunan bir televizyon kanalıdır. Son olarak Kalyon Gurubun bünyesine dâhil olmuştur. Ulusal ölçekli yayın yapan ATV canlı TV kapsamında izlenebilir. Genel itibarı ile yayınladığı diziler ile ön planda yer alan ATV, izlemek isteyenlere dair ATV canlı TV izle aracılık eder. ATV yayın akışı hem canlı olarak sunulan programlar hem de birbirinden ilginç ve ekrana seyirciyi kilitleyen yapısı olan dizileri ile devam ediyor. Beğenilen program ve diziler ile ilgili gerek video gerekse de yeni bölüm ipuçları için ATV canlı izle aracılığı kullana bilinir.

Türkiye’yi ekrana kilitleyen birçok dizi ve program izleme rekorları kırıyor. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” adlı izlenme rekorları kıran ve halkı ekrana kilitleyen dizi, her hafta Salı günleri saat sekizde seyirci ile buluşuyor. Pazartesi günlerinin vaz geçilmez dizisi “Kırgın Çiçekler” adlı dizisi de saat sekizde ekrana geliyor. “Kanatsız Kuşlar” ismi ile nam salan ve Perşembe gününün izlenme rekoru kıran dizisi de yine akşam saat sekizde izleyicisini bekliyor. Günlerden Cuma olunca ATV ekranları “Aşk ve Mavi” tutkunlarının oluyor. Hafta sonu iki diziye yer veriliyor. Cumartesi “Bahtiyar Ölmez” dizisi izleyicilerinin günüdür. Pazar günü de “Cennet’in Göz Yaşları” müdavimlerinin ekran başına geçme zamanıdır.

Hem yarışma hem de güncel programları ile ön planda bulunan ATV, diziler kadar ekranı kilitleyen programlara da sahiptir. “Müge Anlı İle Tatlı Sert” programı her gün sabah ekranlarda yer almaktadır. Esra Erol’da programı da izleyiciyi ekrana çeken programlardandır. Ekranların ilk ve en önemli yarışma programlarından olan “Kim Milyoner Olmak İster?” adlı bilgi yarışması da yıllardır bu ekranlardan izleyici ile buluşur. Nihat Hatiboğlu ile yapılan programlardan; “Nihat Hatiboğlu Sorularınızı Cevaplıyor”, “Nihat Hatiboğlu İle Dosta Doğru” ve “Nihat Hatiboğlu İle Kur’an ve Sünnet” programları da ekranda yer alanlar arasında bulunuyor. “Son Durak” ile “Dizi TV” programları ekranın bir diğer yüzüdür. ATV ekranlarında her akşam yayınlanan ATV Ana Haber Programı ile Gün Ortası Haber sunumu bulunan program da ekranda boy gösteriyor.

   • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle