BEİN SPORTS HABER

Katar Spor Yatırımları kapsamında bir televizyon gurubu olan Al Jazeera Media Network, diğer adı ile bilinen BEİN MEDİA GURUP içerisinde bulunan bir spor kanalıdır. 2012 senesinde spor ağırlıklı yayın yapan ve beş farklı dilde yayın yapan bir kanaldır. Hem spor hem de eğlence alanında hizmet sunan bir televizyon gurubu içerisindeki spor içerikli haberlerin yer aldığı kanalın adıdır. Şirket gurubu, tüm dünya üstünde çok çaplı yayın gösteren bir yayın gurubuna sahiptir. Tam 36 ülke üstünde yayın yapan 38 kanalın olduğu bir gurubun içerisindeki kanal olarak yer alır. Oldukça yüksek olan bir kaliteye sahiptir. İnternet üzerinden BEİN SPORTS HABER canlı TV için sitemizde yer alan ilgili kanalı açmanız yeterlidir.  BEİN SPORTS HABER canlı TV izle tıklamasının gerçekleştirilmesi üzerine canlı olarak bu kanalı izleyebilirsiniz. Ayrıca BEİN SPORTS HABER canlı izle seçeneği adına BEİN SPORTS HABER yayın akışı da takip edile biliniyor.

Ülke Lideri Dijital Platformu

Ülke üstünde en büyük dijital platformu olan Digitürk yerini alan bir gurubun bünyesindeki spor haber kanalı olan BEİN Sports Haber, takriben üç buçuk milyon abonesi olan bir gurup içindedir. HD yayın sunan bir kaliteye sahip gurubun bir kanalı olarak spor alanında söz söylemek adına ortaya çıkmıştır. Gurubun temel ilkeleri arasında hem dijital alanda hem de spor alanı üstünde heyecan içeren dinamik bir yapı ile elde edilenlerin sunulması amaçlanıyor. Hem küresel ölçekli spor ağı ile hem de dijital alanda üretim ve dağıtım faaliyetlerinin yapıldığı bir mecra olarak yayın hayatını sürdürüyor.

İçeriğindeki Programlar; Süper Lig’de Yılın En İyi 100 Golü, Avrupa’da Yılın En İyi 100 Golü, LaLiga’da En İyi Goller ve LaLiga’da En İyi Kurtarışlar olarak ekranda yer buluyor. Diğer Programlar ise Quiz, Sen Mi Ben Mi? Türkiye’de Futbol 2017, Vay Bee, Avrupa’da Futbol 2017 ile BSL’de 2017 olarak ekranda yer buluyor. Ayrıca da Euroleague’de 2017, Belgesel: Koş, LaLiga World, En Kötüler, En İyiler, Belgesel: 61, İki Efsane, Soyunma Odası ve #Alo beIN adlı yapıtlar yer alıyor. En Büyük Biziz, Premier League World, Premier League Maç Özetleri ile En Büyük Biziz programları ekran yüzü olarak yayın görüyor.  • Yorumlar