BLOOMBERGH TV

Bloomberg HT Televizyon kanalı, bir ekonomi kanalı olarak yurt dışı kaynaklı yayınına 27 Ocak 2010 senesinde başladı. Birçok ülkede yayın yapan kanal, ekonomi üstüne yayın yapan bir yayın politikası çerçevesinde yayınlarını sürdürüyor. Kanal logosu 2013 senesine değin ekranın sağ alt kısmında yer alıyor iken bu tarih sonrasında ekranın sol alt kesimine alındı. Ciner Yayın Gurubu içerisinde yayın hayatını sürdüren kanal, Gurubun Bloomberg Television ile yaptığı stratejik anlaşma neticesi ülke sınırları içerisinde yayına dâhil oldu. Türkiye sınırlarında yayın yapan ilk ve tek ekran platformu olma özelliğini de koruyor.

Hızlı Ve İlkeli yayın Politikası

BLOOMBERGH TV yayın akışı ile takip edilecek ekonomi programlarından istifade edile bilinir. Ayrıca BLOOMBERGH TV canlı TV ile internet üstünden de yayın akışı izlenme olanağı buluna bilinir. BLOOMBERGH TV canlı TV izle seçeneği çerçevesinde bu kanalı soluksuz bir şekilde takip edebilirsiniz. Televizyon kanalı, hem hız hem tarafsızlık hem de kesinlik ilkeleri doğrultusunda hareket ediyor. Namını da bu ilkelerden alıyor. Aynı ilkeleri Türkiye sınırlarında da göstermek adına hem TV hem Radyo hem de İnternet üstünden uzman kadrosu ile yayın gerçekleştiriyor.

Dünya Çapında Bir Kanal

Yayın akışı içerisinde gündüz ve gece programları şekline ikiye ayrılan bir uygulamaya giden kanal, Gündüz Programları kapsamında; Akıllı Para, Devre Arası, Ekonomi Politik, Finans Merkezi, Günden Kalanlar, HT Ekonomi Soruyor, İlk Söz ve KOBİ Destek Rehberi adlı programlar yer bulur. Ayrıca da Piyasa Hattı, Risk Yönetimi, Sabah Raporu, Sektör Raporu, Son Saat, Soru Cevap, Yatırım Bülteni ve Yönetim Katı gibi programlar da ekrana gündüz geliyor. Diğer kesimde yer alan Gece Programlarına gelince; Bloomberg HT Ana Haber, Bloomberg HT Kulüp, Dragons Den Türkiye ve Geleceğe Bakış ilk akla gelenler arasındadır. Diğer yandan Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem, HT Life, İkonoskop, İlber Ortaylı ile Zaman Kaybolmaz, Kelime Oyunu, Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika, Küresel Piyasalar ve Sporaktif programları da gece yayınlananlar olarak sıralana bilir. BLOOMBERGH TV canlı izleme imkanını sizlere sunan sitemizden hem bu kanalı hem de diğer kanalları sorunsuz izleyebilirsiniz.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle