Çiftçi TV

Çiftçi TV, tarımsal üzeri üretim kapasitesi ile dünya üstünde sayılı devletler içinde yer bulur. Hem tarım hem de hayvancılık ile alakalı hizmet veren ve çalışan çiftçiler hem modern yöntemleri hem de mekanizasyonu benimsemeleri adına var olmalarını sağlamak isteyen bir kanal olarak ortaya çıktı. Çiftçilerin daha da bilinçlenmesini temin etmek ve dünya çapında rekabetin sağlanmasını temin edebilmeyi amaç edinir.

Çiftçi TV Modern Tarım ve Hayvancılık

Ülkede en son tekniğin edinilmesi amacı ile Çiftçi TV canlı TV izlemek adına Çiftçi TV canlı TV izle fırsatı internet üstünden sağlanabilir. Ayrıca, Çiftçi TV canlı izle imkânı sunması ile de Çiftçi TV yayın akışı takip edile biliniyor. Türkiye sınırlarında ve dünya üstünde Tarım ile Hayvancılık alanında gıda gereksinimi karşılanması amacı ile bu sektöre giren bir kanaldır. Ortaya çıkardığı ekonomik değer ve sağlayacağı istihdam ile hem günümüzde hem de gelecekte önemini muhafaza edecektir.

Ülke üstünde her dört çalışandan biri çiftçidir. Hem mevcut durumlarının ve sorunlarının ele alınması hem de beklentilerinin sağlanmasına yönelik bir yayın politikası güdülüyor. Çalışmaların ve hedeflerin merkezinde tarım ve hayvancılık, dolayısı ile çiftçi var. Gerek ulusal gerekse de uluslararası alanda saygın bir konuma yükselmek adına sektöre dair tüm deneyimini aktarmak için yer alan bir kanal olarak yayın hayatını sürdürüyor. İçerikleri fark oluşturan programları yayın hayatına süren kanal, Pazar günleri yayınlanan Çoban İle Baş başa, Akkoyun Karaoğlak, Bilinçli Hayvancılık ile ekrana çıkıyor. Her Çarşamba günü yayına giren Toprağın Kralları, Mustafa Karadenizde, Çoban Kız, Kangal Aşkı ve Traktör Oyunları da kanalda yayın yapan programlardandır. Cumaları yayınlanan Rahvan ile hafta içi her gün sunulan Haberiniz Olsun programları da ekranda yer bulanlar arasında yer alır. Her Perşembe günü yayın imkânı bulan Arıcı, Tarla Bitkileri, Çetin Ceviz, Savran, İzle Feyz Al ve Sultan ile her Pazar yayınlanan Etten Süte programı ilgi ile takip ediliyor. Cumartesi günleri ekrana gelen Tarım Aktüel, Küçükbaş Dünyası, Mutlu İnekler, Meyveci ile Salı günleri yayına giren Kanatlı Âlem, Dünyada Tarım, Sarı Çizmeli Mustafa ve pazartesi ekrana gelen Kuşçu, Ahırım Şahane ve %100 Tarım programları da çiftçi dostu olarak yayın yapıyor.  • Yorumlar