FB TV Canlı İzle

Türk futbolunun köklü kulüplerinden olan Fenerbahçe Spor Kulübü A.Ş.’nin resmi televizyon kanalı olan FB TV, Türkiye’nin ilk spor kulübü televizyonudur. Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarlarının büyük bir ilgi ile takip etmekte olduğu FB TV canlı tv, gün içerisinde birbirinden farklı içerikleri ile Fenerbahçe Spor Kulübü ve spor dünyasından haberleri ekranlara taşımaktadır.

Fenerbahçe ile ilgili her şeyin bu ekranlarda yer alması; Fenerbahçe hakkında bilinmeyenlerin ve çeşitli spor dallarındaki başarılarını daha fazla ön plana çıkarmakta olan FB TV, dünya gündeminde yer alan spor branşlarındaki gelişmeleri de izleyenleri ile paylaşmaktadır. Fenerbahçe’nin başta basketbol ve futbol olmak üzere tüm branşlarında elde ettiği başarılar, aktiviteleri ve çalışmaları tüm spor severlerin zevkine sunmaktadır.  Sadece Fenerbahçeli taraftarlar değil, tüm spor severlere hitap eden programları ile FB TV canlı tv izleyenleri bu kanalı heyecanla takip etmektedir. 2003 yılında test yayını ile yayın hayatına başlayan FB TV, kısa süre içerisinde başta Fenerbahçe taraftarı olmak üzere büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. FB TV Türksat 4A, Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu gibi platformlardan yayınlarını sağlamaktadır. Bünyesinde yer alan programlar ise genel olarak spor içerikli programlar olmakla beraber, sinema, haber, magazin ve tarih belgeselleri gibi içerikler de yer almaktadır.

Fenerbahçe Futbol Kulübü’nün efsane oyuncularından olan Can Bartu ile Futbol Gündemi programı, Türkiye ve dünya futbolunun konuşulduğu, farklı konukları ile futbolda neler yaşandığının tartışıldığı ve en çok izleyici kitlesine sahip programlarından bir tanesidir. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün futbol ve basketbol branşlarında oynamış olduğu müsabakaların öncesinde, sırasında ve sonrasında yapılan programlar da en çok takip edilen programlar arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra FB TV ekranlarında Fenerbahçe’nin her branşta karşılaştığı mücadelelerin tekrarları da yer alabilmektedir. FB TV’de yer alan Spor Magazin programında ise spor dünyasından gelişmeler ve spor dünyasında yer alan kişilerin neler yaptığı hakkında bilgiler izleyenlerle buluşturulmaktadır.

FB TV canlı izleyicileri, bu kanalda Fenerbahçe ve spor dünyasında bilmek istediği her konuda bilgi sahibi olabilmektedir.

   • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle