FOX TV

FOX TV, News Corporation televizyon kuruluşunun Türkiye üstünde yayın yapan yegâne televizyon kanalının adıdır. İhlas Holding bünyesindeki TGRT televizyonunun satılması ile ülke sınırlarındaki yayın hayatına başladı. 22 Nisan 1993 senesinde TGRT olarak yayına başlanan frekans üstünden yayın yapmaya 24 Şubat 2007 senesinde başladı. İhlas Holding kuruluşu olan televizyonun tüm yasal yayın haklarını satın alan Amerika Birleşik Devletleri kuruluşu News Corporation, Türkiye içerisindeki tek televizyon kanalıdır. Şirket Türkiye’de Huzur Radyo TV A.Ş. olarak yer alıyor. FOX TV canlı TV izlemek isteyenlerin uğrak yeri olan bir kanal olarak zengin bir içeriğe sahiptir.

FOX TV canlı TV izle aracılığı ile hemen her yaş ve cinsiyete hitap eden programların takibi yapılabilir. FOX TV canlı izle seçeneğini kullanmak isteyen izleyiciler de yayın akışını canlı olarak uygulayan programların misafiri olabilir. FOX TV yayın akışı içerisinde bir çok diziler, ülke çapında fenomen olmuş programlar ile hem yarışma hem de kültürel programlar yer almaktadır.

Her Pazartesi ekranlar gelen “Bizim Hikâye” adlı dizi için ekran karşına geçmek gerekiyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise hem Milyonluk Resim adlı yarışma programı hem de “Tutmayın Beni” adlı dizi ekranda oluyor. Salı akşamlarının vaz geçilmeyen ve seyirciyi ekrana kilitleyen dizisinin adı da kadın dizisidir. Çarşamba günleri de yine sevilen ve ilgi ile takip edilen Milyonluk resim yarışma programı günüdür. Peşinden ekranlara gelen dizi de Baş Belası adlı çok izlenen dizi gelmektedir. Geceye doğru ise ilk buluşma adlı yapıt ekranda oluyor. Perşembe günlerinin ekran klasiği ise Bizim Hikâye adlı yapıttır. Fatih Portakal İle Ana Haber ardından yayına giriyor. Şefkat Yerim Dar adlı oldukça çok takip edilen dizi ise Cuma günleri ekrana geliyor.

Hafta sonu ekranlarda Kalbimdeki Deniz adlı romantik dizi oluyor. Geceye doğru başlayacak olan TOLGSHOW da Tolga Deniz izlene bilmektedir. Haftanın son gününde birbirinden güzel hem yerli hem de yabancı filmleri izleme imkânı oluyor. En yeni olan ve merakla beklenen dizisi, Adı: Zehra adlı dizidir.


Fox TV
de yayınlanan haber , dizi , programları canli izlemek ve fox tv son dakika haberlerini almak için sitemizi kullanabilirsiniz. FOX TV Yayın Akışı sayesinde sevdiğiniz dizi ve programları online izleyebilirsiniz.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle