HABER TÜRK

Haber Türk TV, ilk defa Ufuk Güldemir girişimi ile 23 Mart 2001tarihinde kuruldu. Kurulduğu ilk senenden itibaren ayırmacı sağ alt köşede yayın hayatına başladı. 2010 senesine kadar da bu böyle devam etti. Ulusal ölçekli bir yayın üstünde faaliyet yapan televizyon kurucu ve sahibi Ufuk Güldemir yaşamını yitirince, 2007 Ciner Medya Grubu tarafına satıldı. Haber Türk canlı TV, izlemek için imkân da sunan kanal, Haber Türk canlı TV izle seçeneği de sunuyor. Haber Türk canlı izle şeklinde bir imkân internet üstünde sunuluyor. Haber Türk yayın akışı içerisinde yer alan programlar ile Haber Türk TV, klasik hale gelen tartışma programları ile birbirlerinden daha deneyimli ekran simaları ile haber alanındaki televizyonlar arasında farklı yapıya yükseldi.

Ülke televizyonlarının en iddialı haber televizyonlarından biridir. Yayına başladığı günden itibaren sürdürdüğü ilkeli yayın anlayışı ile hem zamanında hem de tarafsız yayın ilkesi ile 2008 senesinde Ciner Yayın Holding içerisine dâhil oldu. Ülkenin en fazla izlenen haber kanalı konumuna yükseldi.

Haber Türk Televizyonu, hem mobil uygulaması hem de akıllı telefon sistemi ile canlı izleme imkânı sunuyor. İçeriğinde birçok Magazin Haberleri ile Güncel Haberler barındıran programlar barındırır. Son Dakika Haberlerinin yanı sıra Dünya üzerinden verdiği Haberler ile yayınına devam ediyor. Belli bir Yayın Akışı takip edilen kanalda ayrıca Yerel Haberler de yer almaktadır. Sanat Haberleri ile Ekonomi Haberlerinin içeriğinde hem Borsa Haberleri hem de Döviz Haberleri yer alır. Spor Haberleri ve Teknoloji Haberlerini Bilim Haberleri ile Sağlık Haberleri yer alıyor.

Yayınlanması değer bulunan hemen her haber, aktarılmasında hedef kitlesi olabilecek her görüş hem en doğru hem de en hızlı haber sunma anlayışı ile ekranda boy gösteriyor. Gerek adalet gerek özgürlük gerekse de denge gibi ilkeler temel tabanlı bir kural ile yayın faaliyetine devam ediyor. Gücü Özgürlüğünde Saklı sloganı ile hizmete devam eden bir kanal olan Haber Türk Televizyonu, Gün Başlıyor, Haber Türk Manşet, ekonomide Görünüm, Türkiye’nin Nabzı, Açık ve Net, Enine Boyuna, Akılda Kalan, Öteki Gündem, Teke Tek, Güne Bakış, Gün Ortası, Akşam Haberleri ve Ana Haber Bülteni gibi programlar sevenlerin beğenisine hitap ediyor.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle