KonTV canlı tv izle

Yerel televizyon kanalları arasında en çok izleyici kitlesine sahip televizyon kanallarından bir tanesi olan Kontv karasal, uygu ve kablo tv üzerinden yayın yapmaktadır. Kontv canlı tv izleyicilerinin beğenerek seyretmekte olduğu içerikleri ile Türkiye’nin en büyük yerel kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Kontv, 10 Haziran 1992’de Konya’da kurularak yayın hayatına başladı. Türkiye’deki ilk yerel yayın yapan kanal özelliği taşımakta olan Kontv, uydu üzerinden tüm dünya çapında yayınlar yapmaya devam etmektedir. Anadolu Medya Grup’un bir üyesi olarak oldukça kaliteli yayınlarını izleyenleri ile buluşturmaktadır. Kontv canlı tv izleyenlerinin ilgi ile seyretmekte olduğu programları, en iyi haber ve spor programları ile beraber eğlence programları bu kanal bünyesinde yer almaktadır. Bürokratikler, siyasiler, yerel yöneticiler ve iş adamları gibi konukların yer aldığı Ankara Konuşuyor programı, Kontv’de hafta içi her gün izlenebilmektedir. Sporun tüm branşlarında neler olduğunun ayrıntılı bir şekilde ele alındığı Spor Dünyası programı ise spor severlerin takipte olduğu programlardan bir tanesidir. Kontv ekranlarında ilgi gören bir diğer program ise Yaşanmış Yıllar programıdır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden, yaşlı insanların hayat hikayelerini anlatan bu program her kesimden izleyici kitlesine hitap etmektedir. Gündemde yaşanan olaylar ve gelişmelerin arka planında neler olduğu 4.Boyut programında, Kontv ekranlarında tartışılmaktadır. İbrahim Arııcı’nın sunumunu yaptığı 4.Boyut programı, halkın merak ettiği tüm sorulara cevap bulmaktadır.

Hafta içi her gün Ayşegül Şencan’ın sunumuyla Hanımeli programı, Kontv canlı izleyenlerinin güne yüzünün gülerek başlamasına yardımcı olmaktadır. Bayanlara yeni ve pratik bilgiler sunmakta olan bu program her sabah 10.30’da Kontv ekranlarında yer almaktadır. Türkiye’nin gündeminin halka sunulduğu Kontv Ana Haber bülteni, gün içerisinde yaşanan tüm sıcak gelişmeleri ayrıntılı bir şekilde ekranlara taşımaktadır. Siyasetin, sanatın, ekonominin ön plana çıkan başlıkları ile her akşam Kontv ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın her bölgesinden yaşamın, tarihin ve doğal güzelliklerin ekrana getirildiği Gezen Bilir programı, tarihe, geziye ve doğaya ilgisi olan herkesin hoşuna gidebilecek bir programdır. Kontv, daha birçok içeriği ile beraber tüm dünyadan izlenebilmektedir.

   • Yorumlar