MİNİKA GO

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde tarih yaprakları 2011 senesinin Nisan ayını gösterir iken Minika Go adlı kanal yayın hayatına başladı. Çocukları hedefine alarak onlara yönelik programlar hedefleyen bir kanal olarak yayın hayatını sürdürdü.

Çocuklar İçin Ekran Klasiği

Çocukların tüm yaş kategorilerine hitap eden bir anlayış ile yayın hayatına başlayan kanal, çocukların en fazla beğenisini kazanan eğlence kanalı oldu. Yoğun ilgi ve talepler doğrultusunda bir anda zirveye yükselen kanal, birbirinden farklı iki kanal ile yepyeni programlar eşliğinde yayın yapma kararı aldı. Çocukların üç ila sekiz yaş gurubuna hitap edecek kesimine hitaben Minika Çocuk kanalı 20 Ocak 2012 tarihinde yayın hayatına başladı. Bir senedir yayın hayatını sürdüren Minika Go da, yedi ila on dört yaşların arasındaki çocuklara hitap edecek özel programlar ile yayın yaşamını sürdürdü. MİNİKA GO canlı TV izlemek adın yapmak gereken MİNİKA GO canlı TV izle internet adresini ziyaret etmekten geçiyor. MİNİKA GO canlı izle seçeneğinde de MİNİKA GO yayın akışı çerçevesinde tüm programlar takip edilebilme imkânı veriyor.

Program Zengini Bir Kanal

İlgi çeken ve çocukların tüm yaş kategorilerine hitap eden programlara sahip kanal, yetişkinlerce de takip edildiği görülüyor. En çok takip edilen programlardan bazıları; Damlanın Dolabı, Thomas ve Arkadaşları, Pocoyo, Bay Ay, My Little Pony ve Chuck ve Arkadaşları olarak sayılabiliniyor. Diğer yandan ekranda boy gösteren ve ilgi çeken yapıtlar arasında; Pırpır, Wotwotlar, Bora Usta, Barney ve Arkadaşları, Noodle ve Doodle, Pingu ve Sevimli Gezegenler kanalın ekranlarında yer alıyor.

Kanaldaki programların hemen hepsi ilgi ile takip ediliyor. Çocukların ekranda görmek istedikleri programların başında ise; Transformers Prime, Gormiti, Beyblade, Uzun Çoraplı Peppe, Marsupilami, Çılgın Bıyıklılar, Flash & Dash ve 99 programları gelir. Bu ekran yapıtlarının haricinde yoğun izlenenler arasında Oscar Çöllerde, Monster Buster Club, Haydi İcat Yapalım ve Artzooka gelmektedir. Ayrıca da Orman Kitabı, Afacan Beşler, Stellina, Dünyayı Geziyoruz, Selahaddin ve Küçük Prens yapıtları da çocuklar tarafından en çok takip edilen programlardandır.

Minika Go Canli İzle Kanalı Kime Aittir ?  Minika Go Ne zaman Kurulmuştur ?

Turkuvaz Medya Grubu‘nun 2011 yılı Nisan ayında yayına başlayan ve tematik kanallarının ilki olan minika, zengin yayın arşiviyle kısa sürede çocukların ve ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Minika Go Canli İzle Kanalı Hangi Yaşa Hitap Etmektedir ?

3-8 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minikaÇOCUK; Türksat 2A Uydu (şifresiz) Frekans: 11791 Mhz, S.Rate:16000, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), D-Smart 131.kanal, Teledünya 165. kanal, Turkcell Mobil TV ve www.minika.com.tr‘de

7-14 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minikaGO; Türksat 2A Uydu (şifresiz) Frekans: 11791 Mhz, S.Rate:16000, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), Digiturk 170. Kanal, D-Smart 124.kanal, Teledünya 168. kanal, Turkcell Mobil TV, www.minika.com.tr‘de yayında!

MinikaGO Kanalında Yayınlanan Programlar ve Çizgi Filmleri ;

 • Damlanın Dolabı
 • Thomas ve Arkadaşları
 • Pocoyo
 • Bay Ay
 • My Little Pony
 • Chuck ve Arkadaşları
 • Pırpır
 • Wotwotlar
 • Bora Usta
 • Barney ve Arkadaşları
 • Noodle ve Doodle
 • Pingu ve Sevimli Gezegenler


 • Yorumlar

   

  Yuyyu Canlı Tv İzle