NTV

NTV televizyonu Cavit Çağlar tarafından kurulmuş bir haber kanalıdır. Takvim yaprakları 1996 senesini gösterdiğinde yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk haber kanalı olma niteliğine sahip bir televizyon kanalıdır. NTV Kanalı 1999 senesinde ise Doğuş Yayın Gurubuna satıldı. Doğuş Gurubun içindeki bir televizyon kanalı olarak yayın hayatına devam eden NTV, Türk Medya Endüstrisini değiştirdi. Zira NTV ülkede Tematik olan bir kanal dönemi başlattı. NTV canlı TV izlemek için hemen harekete geçmek gerekir.

Doğuş Gurubu, hem öncü hem yenilik taraftarı hem de istikrarlı bir kimliği ile devraldığı NTV televizyonunda da bu ilkelerini uyguladı. Guruba 1999 senesinde katılımı ile faaliyetlerine başlayan Doğuş Gurubu, ulusal ve uluslararası projelere imza atmaktadır. NTV canlı TV izle seçeneği için internet üstünden yayın fırsatı veren NTV televizyonu,  NTV canlı izle yöntemi için NTV yayın akışı takibinin daha doğru olacağını belirtir.

Hafta içi ve hafta sonu yayın yapan NTV, tüm gün boyunca haber yapan bir kanaldır. Ekonomiden spora kadar birçok alanda yaptığı programlar ilgi ile takip ediliyor. Kültür ve sanat içerikli programlara yönelik imzaları da olan kanalda ayrıca yaşam tarzı yapıtlar da yer almaktadır. Programda esas olan haber içerikleri gün boyu belirli saat dilimlerinde sunulmaktadır. Sağlık programlarının detaylı ve kapsamlı içeriği ile izleyicileri ekrana bağlayan NTV, aynı zamanda eğitime yönelik programları ile de tanınıyor ve izleniyor. Çevre duyarlılığına yönelik yapılan programlar gibi özel projelere de imza atılıyor.

NTV Televizyon kanalının kurumsal kimlik yapısının en mühim parçası olan sosyal sorumluluk bilinci de ekran üstünden verilen somut misaller ile izleyicisine sunuluyor. Gece Gündüz ile tam Senlik programı izleyicisi adına ekrana gelen iki sıkı takipçisi olan programdır. Tekno Hayat ile Osman Müftüoğlu İle Yaşasın Hayat programları ilgi ile takip ediliyor. Ekrana gelen hayat Yeniden ile Bildiğiniz Gibi değil adlı programları takip etmek isteyen ekran karşısına geçmelidir. 0’dan 100’e ile Avrupa’dan Anadolu’ya doğal Lezzetlerin İzinden ve Zaman Yolcusu programları da diğer yapıtlar arasında yer alır.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle