SHOW TV

SHOW TV, 1991 senesinde Paris şehrinde kurulmuştur. Ülkede ikinci özel televizyon konumundadır. Devlet televizyonundan başka televizyonun yayın yapamadığı ve ülkede daha ı “Özel Televizyonlar Yasası” çıkarılmadığından Fransa üstünden yayın yapmak zorunda kaldı. Türkiye üstüne, vericiler yardımı ile Mart 1992 senesinde Paris üstünden yayına başlayarak yayın hayatına geçti. Uydu aracılığı ile genel yayının hayatına başladı. Ciner Medya Grubu dâhilinde bir yayın kuruluşudur. Ülkedeki genel yayın yasalarının çıkması ile merkezi Paris kentinden İstanbul şehrine 1994 senesinde gerçekleşti. 2005 senesinde de dijital yayına başladı. Show TV canlı TV olarak izlene bilmektedir. TÜRKSAT 2A uydusuna da 2005 senesinde geçerek yayın hayatına devam etti.

Show TV canlı TV izle seçeneği daima kullanıldı. Show TV yayın akışı olarak hem diziler hem yarışma hem de diğer programlar olarak izleyici ile buluşmaktadır. Show TV canlı izle şeklindeki bir işleyişi kullan bilmek mümkündür.

Çukur adlı dizi ile birlikte ekrana geçmeyi sağlayan bir yayın akışına sahiptir. Dizi Pazartesi akşam saatlerinde ekrana geliyor. Yeni Gelin adlı dizi de cumartesi günlerinin vaz geçilmezleri arasında yer alıyor. Sevilen diğer dizilerinin arasında Yuvamdaki Düşman ile Kalp Atışı gelmektedir.

Sevilen ve ilgi ile takip edilen programlar ile izlenme rekorları kıran Show TV, Seda ve Uğur’la adlı, hafta içi her gün sabah saatlerinde ekrana gelen program ile izleyici ekran başına oturtuyor. Ekranların yoğun izlenme kapasitesine sahip Pelin Kahraman İle Nefis Tarifler adlı yemek programı da ilgi çekiyor. Tüm Türkiye tarafında hem ilgi hem de beğeni ile izlenen eğlence programı Güldür Güldür Show da Show TV ekranlarında her hafta izleyicisi ile buluşuyor.  Çocuktan Al Haberi programı ekranda miniklerin hem komik hem de akla ziyan yetişkin cevapları ile izlenme rekorları kırıyor. Gelin evi programı ile bir fenomen haline dönüşmesi de yine bu ekranlar vasıtası ile oluyor. Dopdolu bir içerik ile hafta içi her gün ekranlara gelen Zahide Yetişle Programı da ilgi ile takip edilenler arasında yer alıyor.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle