Telif – Şikayet

Yuyyucanli.tv Türkiye’de bulunan Kanalları Sizlere Online olarak izleme imkanı sunan ve bir çok dizi ve programın bölümlerini bünyesinde barındıran 2017 yılında kurulmuş bir alt yapıya sahiptir.

Canlı TV Sitemizde bulunan içerikler kanalların kendi yayınlarından alınmaktadır ve sizlere hiç bir oynama yapılmadan sunulmaktadır. Şifreli veya ücretli hiç bir yayın sitemizde mevcut değildir.

Sitemiz 5651 sayılı kanunda berlirtilen yer sağlayıcı olarak, tüm yayınların tek bir platformda daha hızlı ulaşılmasını sağlamak amacı ile kurulmuş ve hizmet vermektedir.

Lütfen sitemizde bulunan içeriklerden herhangi birinin telif hakkının şahsınıza, kurumunuza yada kuruluşunuza ait olduğunu düşündüğünüz ve kaldırılmasını talep ettiğiniz yayın, logo ve TV programları için yandaki şikayet et formunu eksiksiz doldurunuz.

Lütfen yanlış hak taleplerinde bulunmayınız. Bu sürecin kötüye kullanımı, size dair yasal sonuçlara yol açabilecektir.

Not : Telif Hakkı

Telif hakları için iletişime geçecek olan yetkili kişilerin dikkatine, TRT (TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU BAŞKANLIĞI) ve BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı) sitesinde yer verilen bilgiler doğrultusunda ücretsiz karasal ve uydu yayını yapan kanallar ile ilgili olarak WEB Tv koşullarına uyularak yayınlar kendi alt yapımız kullanılarak yapılmaktadır. Yapılan yayınlar FTA(Free To Air),Europe Broadcast Union’e göre kayıt edilmeden ve üzerinde hiç bir değişiklik yapılmadan http://www.yuyyucanlitv.com adresinden direkt olarak yayınlanmaktadır.

Daha fazla bilgi için http://www.tk.gov.tr/ ve http://www.rtuk.org.tr/ adreslerini ziyaret ediniz.