Star TV

Star TV, Türkiye Cumhuriyetinin ilk özel televizyonudur. Devlet Televizyonunun tekelinden insanları kurtararak özel kanalların kurulmasına öncülük eden bir kanal olarak Star TV canlı TV olarak izlene bilinir. Sahip olduğu profesyonel kadrosu ile benzeri olmayan bir yayın ilke ve deneyimine sahip, alanında öncü bir kanaldır. Sahip olduğu zengin içeriğini Star TV yayın akışı dâhilinde takip edile biliniyor. Türkiye ulusal temel tabanlı yayın yapan ve en çok tercih edilen bir kanal olan Star TV, Star TV canlı TV izle ile de izleyicisi ile buluşa biliyor. Star TV canlı izle seçenekleri kapsamında hem dizileri hem yarışma programlarını hem haber programlarını hem de yabancı filmleri izleye bilmek mümkündür. Hemen her yaşa göre bir izleyici kitlesi bulunan bir kanal olan Star TV, Doğuş Yayın Gurubu içerisinde yer alır. Ekranın en renkli, sımsıcak, dinamik ve cesur olan bir yayıncılık ilkesine sahip televizyon kanalıdır.

BÖRÜ adlı yeni bir dizinin başlayacağı kanalda en sevilen dizi olarak Çarşamba günleri yayına giren “Babamın Günahları” ekrana geliyor. Salı günlerinin vaz geçilmezi arasında da “Ufak Tefek Cinayetler izle” de ekranda boy gösteren diziler arasındadır. Pazartesi günlerinin dizisi “Söz” adlı dizidir. “İstanbullu Gelin” adlı dizi de ekranın en sevilenleri arasında yer alır. Hafta sonu yayına giren “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisi cumartesi günleri ekranda yer alıyor. Perşembe günü geldiğinde ekranda yer alan dizilerden bir diğeri de “Siyah İnci” adlı dizidir. “Dolunay” isimli dizinin yayın günü de pazardır. “Hayat Sırları” isimli dizinin yayın zamanı da Pazar günüdür.

Adını Sen Koy ve Beni Affet adlı yapıtlar ise hafta içi her gün ikindi sonrası yayına giriyor. Cuma günleri ekranlara gelen kadınca bir program olan “Bir Hülya Avşar Sohbeti”, gece yarısı ekrana geliyor. Hafta içi her gün yayınlanan iki ekran klasiği, “Bu Gün ile Duymayan Kalmasın” ekrana sabah saatlerinde geliyor. Yine hafta içi her gün öğle vakti ekrana “Olay Yeri Bal Çiçek İlter” adlı program geliyor. Ana Haber Bülteni de her akşam yedi de ekranda yer alıyor.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle