TGRT HABER

TGRT Haber Televizyonu, İhlas Holding içerisinde var olan bir haber kanalıdır. TGRT Televizyonunun Amerika Birleşik Devletlerinden News Corporation adlı bir şirkete satılmasına rağmen haber kanalı, diğer yan kanalları ile beraber İhlas Holding çatısı altında yayın hayatlarını sürdürdü. TGRT Haber canlı TV izletmek adına internet üstünden TGRT Haber canlı TV izle seçeneği sunmakta.

Türkiye’nin Kanalı Sloganı

TGRT Haber canlı izle tarzı bir hizmeti de olan kanal, gerek sabah gerek de TGRT Haber yayın akışı takip edilerek istenilen programın takip edilmesine olanak veriyor. Türkiye’nin Kanalı sloganı ile hareket eden TGRT Haber, hem bilgi hem tecrübe hem de hızlı yayın anlayışı sayesinde dünyanın neresinde bir haber varsa, yedi gün yirmi dört saat haber yayını ile daha bir güçlü hale geliyor. Hem ülke sınırlarında olan ve oluşan hem de dünyanın dört bir köşesinde ortaya çıkan her gelişmeyi hem anında hem de en doğru şekli ile izleyenlere aktarma prensibi ile çalışıyor. Seneler boyunca hem ilgi hem de izlenebilirlik açısından sürekli takip edilen bir kanal haline gelerek, haberin verilmesini ve insanların bilgilendirilmesini hedeflemeyi görev ediniyor.

Sadece Bilgilendirme Yönlendirme Değil

Sadece bilgi vermeyi hedefleyen ve asla yönlendirme eylemine girmemeye özen gösteren bir yapısı bulunuyor. Önemli olanın yapıcı bir yaklaşım ile hem değerlere saygı gösteren hem dil, din ve ırk ayrımcılığı yapmadan gerek objektif gerekse de yorum katmadan haber vermeyi hedefliyor. Bu ilkelerden yola çıkarak hafta içi her gün sabah saatlerinde Günaydın Türkiye programı yayınlanıyor. Medya Kritik adlı program ise yine hafta içi her gün saat 10: 30 sularında yayına giriyor. Alper Altun sunumu ile hafta içi her gün öğle vakti TGRT Haber programı yayına başlıyor. Haberin her çeşidini ekrana taşıyan TGRT Haber kanalı, spor haberleri için de hafta içi her gün 12: 30 ila 14: 30 saatlerinde Spor Bülteni adlı programı yayına veriyor. Gülden Kalecik Demirtaş sunduğu TGRT Haber de hafta içi her gün saat 14: 45 sularında yayınlanıyor.  Mehmet Aydın’la Akşam Haberleri ise yine hafta içi her gün 17: 45 saatlerinde yayına giriyor. TGRT Ana Haber Bülteni ise Mehmet Aydın’la Ana Haber olarak hafta içi her gün akşam 19: 45 saatlerinde yayına başlıyor. Meltem Günay ile TGRT Haber ise hafta içi her gün saat 20: 45 ila 22: 45 sularında yayın imkânı buluyor.

Gece Haberleri de yine hafta içi her gece yayına giriyor. Ekonomi haberlerinde ise Ekonomini Dili adlı program pazartesi ve Salı günleri sabahları ekranda yer alıyor. Gündem Ekonomi Programı da Ekonominin Dili programının hemen ardından yayına giriyor. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yine bu iki ekonomi programı bu sefer Yaprak Hırka sunumu ile peş peşe yayına giriyor.


TGRT Haber Kime Aittir ?

TGRT Haber, İhlas Holding bünyesinde bulunan bir haber kanalı. TGRT’nin ABD’li News Corporation (FOX) şirketine satılmasına karşın kanal, kardeş kanalları TGRT Pazarlama ve TGRT FM ile birlikte İhlas Holding bünyesinde yayın yapmaktadır.

TGRT Haber son dakika

TGRT haber kanalında bulunan dünyanın ve Türkiye’nin gündemine dair Son dakika haberleri http://www.tgrthaber.com.tr/son-dakika  adresinden takip edebilirsiniz.

TGRT Haber yayın akışı

TGRT Haber de yayınlanan programlar ve haberler hakkında detaylı bilgileri kaçırmamak adına Yuyyucanli.tv sitesinden ve http://www.tgrthaber.com.tr/yayin-akisi/?yayin-akisi adresinden takip edebilirsiniz.

TGRT Haber ile  iletişim’ e geçmek istiyorsanız aşağıda bulunan bilgileri kullanabilirsiniz.

Sorumlu Müdür
Mustafa Toköz
sorumlumudur@tgrthaber.com.tr

İzleyici Temsilcisi
Nilay Özcan
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

ALO TGRT HABER
WHATSAPP HATTI
Tel : 0546 780 80 80

E-Posta
haber@tgrthaber.com.tr

Telefon: 
0 (212) 454 70 70
Faks: 
0 (212) 454 56 56  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle