TV8 “TÜRKİYENİN EĞLENCE KANALI”

TV8 canlı TV ile eğlence üstüne bir program akışı kuran yapıdaki Türkiye’nin kanalını izlene bilinir. Hem birbirinden eğlenceli programlar hem de birbirinden değişik yarışma şeklindeki programları ile izleyiciyi kendine çekiyor. Seyirciye hoşça bir vakit geçirtmeyi hedefleyen TV8, ses yarışma programları olan ve sesine güvenenlerin bir numaralı tercihi O Ses Türkiye ile RİSİNG Star programları ile hem kendilerini deneyen hem de ülke çapında sesinin durumunu öğrenerek kendine bir kariyer oluşturmaya çalışanların ilgi izlediği bir program olarak ekranda yer alıyor. Reyting rekorları kıran ve hem güç hem de aksiyon yarışması SURVİVOR ile hem dayanıklı hem akıllı hem de strateji bilgisinin test edildiği yarışma programı ile kabiliyet içeren Yetenek Sizsiniz programları izleme rekorları kırıyor ve ilk sırada yer alıyor. Yemekteyiz ile İşte Benim Stilim gibi geçmişi olan yarışmalarında yeni yayın yeri TV8’dir. 1 Alp 3 Çocuk ile 3 Adam gibi eğlence programları da TV8 ekranlarında boy gösteren programlar arasındadır.

TV8 canlı TV izle ile hemen TV8 yayın akışı üstüne bağlanabilirsiniz. Sezon içerisinde yoğun takipçisi olan “4 Büyükler Salon Turnuvası” da ilgi çekenler arasında bulunmaktadır. “Arda İle Omuz Omuza”, Gerçeğin Peşinde, Gel Konuşalım, Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular, Günaydın Doktor, Magazin 8 ve Ardanın Mutfağı adlı programlar seyircilerin en çok takip ettiği programlar arasında yer almaktadır. TV8 canlı izle seçeneği ile tüm bu sevilen ekran klasiklerini ve eğlenceli yarışmaları izleyebilirsiniz.

Birbirinden sevilen ve görüngü haline dönüşen programların ilgi ile takip edildiği bir kanal haline dönüşen TV8, Aramızda Kalmasın ile Baybars Altuntaş ile En Zayıf Halka yarışma programları da izleyici ile bu kanalda buluşuyor. Göz6 PANAROMA ile SURVİVOR yarışmasına elemen seçmek üzere bir yarışma programı da izleyici ile buluşturuluyor. Sevilen ve bir ekran klasiğine dönüşen “Oynat Bakalım”, bol kahkahalı bir eğlence programı olarak ilgi çekiyor. Ekranların yeni yüzü ve evlerin bir numaralı izlenmeye yönelik müdavimi olunan Güle Güle Oturun programı da TV8 ekranlarında yer alıyor.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle