ÜLKE TV

Ülke TV, hem toplumsal sorumluluğu taşıyıp hem de sorumluluğu yerine getiren bir anlayışla yayın yapan bir kanaldır. İnsana ve hakkına daima saygı prensibi ile yayın yapmayı ilke edinen Ülke TV, terörün her çeşidinin karşısında yer alır. Ne şiddet yanlısı ne işkence taraftarı ne fanatizm içeren yayın yapan ne de ırkçı söylemlere yer veren bir sömürünün içerisinde bulunur. İslam Dininin temel ilkelerine duyarlı, hem ahlaki hem de manevi değerleri gözeten ilkeleri benimser. Milli Kültür yanlısı olarak hem bilim hem de sanat içerikli programlar ile katkı sunmayı hedefler. En iyi bir şekilde Türk Dilini kullanmak adına bir bilinç oluşturma sevdası ile hareket eder. İnternet dünyasından da Ülke TV canlı TV izleme ve Ülke TV canlı TV izle seçenekleri sunarak Ülke TV canlı izle tıklaması ile tüm Ülke TV yayın akışı takibini mümkün kılan bir yaklaşıma sahiptir.

Ülke Menfaati ve Bütünlüğü Esastır

Yayın hayatına ülkenin hem bütünlüğü hem de âli menfaatleri ekseninde devam eden Ülke TV, hem eşitlik hem de adaletten yana tavır alır. Zulmün ise her çeşidini reddeder. Hukuk bağlamında ise üstünlüğün hukuktan yana olduğunu kabul eder. Hem özgürlükten yana hem de çok seslilikten tarafa olduğunu iddia eder. Demokrasiyi öncelediği ve insanlığın ortak değeri olduğu kanısı ile durum tespitinde bulunur. Ekonomik bağımsızlığın vaz geçilemez olması ilkesinden hareketle toplum içerisindeki hiçbir sorumluluktan kaçılamaz prensibini benimsediği iddia olunur.

Ülke TV kanalı ekranların boy gösteren programlardan ilki, EN SIRADIŞI programıdır. Perşembe günler saat 22: 00 de yayına girer. Ekranda boy gösteren programlar arasında; her Pazartesi ekrana gelen Akşam Baskısı ile her Pazar yayınlanan Başkent Kulisi yer alır. Aslında Ne Oldu? Programı Çarşamba günleri gece saatinde ekrana gelir. 5. GÜN ile KONUŞACAKLARIMIZ VAR adlı programlar Cuma günleri yayına girer. Uluslararası Gündem programının yayın günü de pazartesidir. Arafta Sorular ile İnce Fikir adlı programların başlama zamanı da Pazar akşamıdır. Bir tarih programı olan Sıradışı Tarih ise Salı akşamları boy gösterir. Türkiye Atlası programı ise Cumartesi gecelerinin ekranda yer bulan programıdır.  • Yorumlar

     

    Yuyyu Canlı Tv İzle